ЗДОРОВИЙ з алое віра


Властивості

Нарада онлайн
Радіо GASDLE

Всі Алое Віра

Venerdě 22 Novembre 2013

Стягнути з атомними годинами - натисніть тут

  Точний час

Будинки  

Властивості

Хто я?  

Демо відео    Ви Репортер

Часті питання

Ваш магазин

Ваш сайт

Підписка

Працюйте з США

Зв'язатися

Посилання

Відгуки

  Дієти для схуднення   

+ данини      

     Форум    Корисні посилання  

 


НАПОЇ
Харчові добавки
Харчування і контролю ваги
Продуктів бджільництва
ЗАХИСТ ШКІРИ
КОСМЕТИКА
ГІГІЄНА
SONYA ДОГЛЯД
COMBO БЛОКИ
БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТВАРИН
ЛІТЕРАТУРА

АКСЕСУАРИ

ВСІ ПРОДУКТИ

Q10 NUTRA
Назавжди Гінкго Плюс
Назавжди Pomesteen харчування
Назавжди активність пробіотиків
Алое 2Go
Посмішки та гігієни
ARCTIC SEA-
Поля зелених
ARGI +
VITOLIZE ЧОЛОВІКІВ
Пожвавлення ЖІНКА
Наша красуня крок за кроком
FAB Energy Drink
Стягнути з атомними годинами

Відео з демонстрацією

Слухати радіо Група GASDLE

Моє відео ВИ РЕПОРТЕР

 

ГОЛОВНА
UCRAINA

Доручено продажу
ID: 390400012475

Виберіть країну
і набуває

ITALIA CROATIA UNGHERIA - Magyarország SVIZZERA
CANADA RUSSIA

GERMANIA

AUSTRIA - OSTERREICH

Увійти на сайт, зареєструйтесь! Алое Віра,
завод "чудові" ....

Її часто називають «чудо рослина» чи «природного цілителя, Алое Віра ця рослина багато сюрпризів.

Алое Віра ця рослина з сімейства лілійних і це рослина з довгими листами, великими і соковитими гель, який має властивості, які забезпечують численні переваги, з тим щоб визначити рослини алое віра в чудове.

У природі існують більше 170 сортів рослини алое, їх корисних властивостей складається з незліченних активних інгредієнтів і поживних речовин в рослині, який складається: вітаміни та більше 150 активних компонентів, таких як мінеральні солі, амінокислоти, органічні кислоти, фосфоліпіди ферменти, сапоніни, і лігнано.
Завдяки своїм властивостям він використовується як протизапальний засіб, регенерує агентом, зволожуючий агент, анти-старіння агента і це дивно, її адаптивність; при прийомі всередину гель алое віра, вона діє як ніжне очищення для видалення мертвих клітин шкіри і допомагає росту нових.

Віддає перевагу жаркому сухому кліматі, і багато людей приймають його за кактус, але, по суті, відноситься до сімейства лілійних. Вижити там, де інші рослини в'януть і помирають, закриваючи його пори, щоб запобігти втраті вологи. Є більш ніж 200 різновидів алое, але тільки 'алое Міллер (Алое Віра) є рослина, яка має найбільшу корисність для людини в силу своїх цілющих властивостей.
Стародавні записи показують, що переваги Алое Віра, як відомо, протягом століть. Її терапевтичні переваги і цілющі властивості збереглися більше 5000 років. У 1862 році Джорджа Еберса вперше виявлені на єгипетських папірусах, починаючи з 1500 р. до н.е., як вже було відомо з давніх часів Алое Віра. Лікарі грецькі та римські лікарі використовували його для більшого ефекту в якості лікарської рослини. Дослідники виявили, що стародавня китайська та індійська культури використовували Алое Віра. Єгипетські королеви приписують головну роль у їх великий пошуках фізичної краси, в ​​той час як на Філіппінах він використовується з молоком на нирки. Алое посилання знайдені в Біблії, і легенда свідчить, що Олександр Македонський захопив острів Socrotra Індійського океану, для того, щоб мати хороший запас алое для лікування бойових поранень своїх солдатів. Тим не менш, швидкий прогрес у документації медичної науки в західному світі, і зсув центру цивілізації до менш помірним кліматом знизили популярність і доступність Алое Віра, яка так вийшло з ужитку.
Сьогодні, незважаючи, що хімічні лікарські засоби є дуже ефективними лікувати, їх тривале застосування призводить до складною взаємодією з іншими речовин і лікарських засобів і може викликати жахливий побічних ефектів для пацієнта. У результаті, багато споживачів і вчені повертаються враховувати традиційні та природні методи лікування, які вже давно ігноруються.

Багато разів, не усвідомлюючи цього, ми використовували в нашій кухні або домашні засоби корисні властивості рослин, дотримуючись народної мудрості. L 'використання певних овочі і на кухні, звичайно, походить від відкриття стародавніх, а також "використання властивості для приготування мазей і чай пити, як засобу для захворювань і проблем зі здоров'ям. Фітотерапія сучасна наука, яка продовжує цю народну мудрість у вивченні кошти взяті з рослин. Один з цих рослин є «Алое віра, багаті властивості і, отже, використовувати для боротьби з порушеннями різних видів. Алое має протизапальні, імуно-стимулятори, антисептичну, тонізуючу, детоксикації. "Вилікувати" з алое означає не тільки боротьбу з певними захворюваннями, але й підтримувати стан благополуччя і любити своє тіло і ваш дух.

Регистрация

Регистрация
ID: 390-400-012-475

Вступ до компанiї
(video con le spiegazioni - Introduzione alla societŕ)

 

Зрештою
навіть в Італії!

Q10 NUTRA

Наше серце буде дякувати нас.
Читайте тут повну специфікацію NUTRA Q10 .

Подивіться тут переваги, які "АЛОЕ ВІРА приносить нашому організму

Перше замовлення безкоштовно Super Saver Shipping І "можна купити будь-який предмет, скориставшись безкоштовною доставкою Назавжди для того, хто робить перший замовлення в якості нового клієнта. ( безкоштовна реєстрація )

Крім того, завдяки постійному успіху, що компанія надає Forever, всі клієнти, які продовжуватимуть робити покупки через Інтернет буде тільки заплатити 1 євро за витрати на транспортування.

Регулярні витрати клієнта коштує 1 євро

Постійні клієнти

Група GASDLE

"Алое PARTY"
Безкоштовні дегустації продукції на основі Алое Віра

Подивіться на день заходи і брати участь

АЛОЕ PARTY НАТИСНІТЬ ТУТ І ПОДИВІТЬСЯ

Вхід вільний.
Ви можете спробувати різні види напоїв, коктейлів і рясний все з Алое Віра.
Для отримання додаткової ... Продовжити
Погода сьогодні

Для тих, хто хоче мати рослина алое віра в будинку, розташованому ТУТ
Дивитися або купити розсаду АЛОЕ ВІРА
MAP АЛОЕ ВІРА в JAR


Як виростити розсаду Алое Віра
Практичні інструкції

Знайти більш детальну інформацію тут:

 

Custom Search

Цікава фраза , що люди шукають в пошукових системах:

ARCTIC SEA-
Супер Омега-3
Споживання омега-3 жирних кислот може запропонувати значні переваги для здоров'я! Арктика-Морі Супер Омега-3 жирні кислоти, витягнуті з риби в поєднанні з жирними кислотами витягнутий з оливкової олії, що пропонують цей продукт з збалансоване споживання винятковими властивостями ( art.39)

Як боротися з діабетом

Реєстр
Історія

Протягом більше 30 років, назавжди Livings Продукти присвятила себе з'ясувати, що були кращими природними джерелами для здоров'я та краси, потім покласти їх у розпорядження всього світу.

Заснована в 1978 році, Forever Living Products переписав керівництво про те, як у використанні і експлуатації в наших інтересах цих природних ресурсів корисних для здоров'я. Її повний асортимент продукції на основі Алое Віра напоїв, товарів для краси та косметики приносить чудові властивості алое всьому тілу.

Якщо ви додасте ці продукти, щоб весь спектр харчових добавок і продуктів з вулика ви отримаєте ідеальну систему для здоров'я та краси, як ви можете побачити і придбати на офіційному сайті після реєстрації.

Сік ларі Алое Віра є бажання пити безпосередньо з рослин

Сьогодні, Forever Living Products є найбільшим багатомільярдної компанією, яка вирощує, виробляє і поширює Алое Віра в більш ніж 147 країнах.
Від матері Будинок розташований в Скоттсдейл, штат Арізона, Рекс Мон Засновник і президент
Рада директорів, керує операціями по всьому світу.

В Італії, в Римі і бере активну участь з 1999 року і в 2005 році виграв "приз, який Пограбування по-італійськи" через високих обертів і численні можливості дати роботу людям.

Більш 9000000 дистриб'юторів користуються підтримкою, інструменти та керівництво залишилося жити більш здоровою і процвітаючою.

Замість додавання тільки кілька крапель алое до цих продуктів з метою підштовхування громадськості, щоб купити їх, ви віддаєте перевагу, щоб почати з алое віра свіжий і додати достатньо інших елементів, при необхідності, створити повний асортимент продукції для Краса і здоров'я (щоб назвати декілька: догляд за шкірою креми, шампуні, зубна паста і т.д.) ..
Іншими словами, номер один інгредієнт в більшості нашої продукції є 100% стабілізований гель Алое Віра. Назавжди Алое Віра плантаціях їх виключною власністю в долині Ріо-Гранде в Південному Техасі, Домініканської Республіки та інших країн Карибського басейну. Їх досвідчений і ретельний контроль кожен крок процесу вирощування алое, до розквіту розсади в поля, які ми розвиваємо з обережністю, у фінальну стадію дозрівання до потрібного моменту для збору, зроблені вручну. Тільки зрілі рослини Алое Віра збирають, коли вони досягли свого повного зростання, після чотирьох років витримки.
Також не вдаватися до використання добрив, пестицидів або гербіцидів або на рослинах або на землі.
Компанія Алое Віра Америки, їх партнерів, і стабілізує продукти формула гелю у відповідності з вказаними датами і часом. Він ніколи не замовляла велика кількість алое раз чи два на рік, а потім ризикує старіння. Назавжди з вами може бути впевнений в отриманні свіжої, проводяться тільки за кілька тижнів до прибуття в Product Center у вашому районі.

сік алое, алое віра властивостями, майна алое, властивості чорниці, алое вирощування, метилсульфонілметан, алое віра шкіри, Метілсульфонілметан алое першої, алое віра переваги, алое вирощування, продукти назавжди, властивості журавлинного соку, алое, алое , алое, алое рецепт

Увійти на сайт і зареєструватися!

 


Обмін банерами

 


© 2013 НАЗАВЖДИ Габріеле Vidulich Всі права захищені
Реєстр

 

RASTIRcomLine-Ad-Free

 

E 'виробництва
Останні зміни 16/11/2013